Drewniane place zabaw producent
bezpieczeństwo i dobra zabawa!
Dziś jest wtorek, 16 kwietnia 2024 r.
Ścieżka zdrowia dla dzieci | InspiroART

Ścieżki zdrowia dla dzieci


Ścieżka zdrowia dla dzieciChcesz by Twoje dziecko doskonaliło swoje umiejętności motoryczne i rozwijało sprawność fizyczną poprzez zabawę? Postaw na ścieżki dla zdrowia. To świetne rozwiązanie dla dzieci w wieku szkolnym. Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać Ci idealne urządzenia do zabawy.

Ścieżki zdrowia dla dzieci – sposób na spędzenie wolnego czasuChcesz połączyć zabawę z treningiem i rozwojem sprawności manualnych? Ścieżki zdrowia dla dzieci to doskonały sposób na koordynację ruchową. Składają się z równoważni prostych i na sprężynach, a także poręczy i płotków do przeskoków oraz podestów do robienia pompek, drabinek czy różnego typu przeplotni. Urządzenia dedykowane są starszym dzieciom w wieku szkolnym, które w ten sposób mogą rozwijać się ruchowo. Ścieżka zdrowia dla dzieci poprawia ogólną sprawność fizyczną, a równocześnie pomaga w koncentracji i uczy myślenia analitycznego. To doskonały sposób spędzania wolnego czasu. Ścieżka zdrowia może być uzupełnieniem placu zabaw.

Dbamy o jakość urządzeń na ścieżce zdrowiaPrzykładamy ogromną rolę do jakości urządzeń, które są na ścieżce zdrowia. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że dziecku coś się stanie. Urządzenia na placu zabaw wykonujemy z dobrej jakości drewna z wyselekcjonowanej tarcicy iglastej, a całkowite wyeliminowanie rdzenia znacznie poprawia wytrzymałość drewna. Części metalowe, które służą do łączenia elementów są wpuszczone w drewno i dodatkowo zabezpieczone zaślepkami. Drążki drabinek są malowane proszkowo, a łańcuchy techniczne (o ogniwach krótkich, 6 mm) są wyprodukowane ze stali konstrukcyjnej ocynkowanej ogniowo lub też ze stali nierdzewnej. Wszystkie materiały są zgodne z wyśrubowanymi standardami Polskiej Komisji Normalizacyjnej.

Wspieramy Cię na każdym etapieDo inwestycji podchodzimy kompleksowo. Pomagamy przy doborze odpowiednich urządzeń i wykonujemy projekt. Zajmujemy się montażem oraz obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń. Dzięki temu wszystkie sprawy możesz załatwić szybko i wygodnie.