Drewniane place zabaw producent
bezpieczeństwo i dobra zabawa!
Dziś jest czwartek, 23 maja 2024 r.
Certyfikaty - place zabaw z atestem | InspiroART

Inspiroart - place zabaw z atestem


Wybieraj tylko place zabaw z atestem

Szukasz dobrego producenta placów zabaw? Jeśli tak, wybieraj tylko firmy, które korzystają z atestowanych materiałów. W ten sposób zapewnisz dziecku maksimum bezpieczeństwa i nie będziesz obawiać się, że zrobi sobie krzywdę w trakcie zabawy.

Szukaj placów zabaw z atestem


Rynek placów zabaw jest bardzo różnorodny. Niestety nie warto stawiać na słabej jakości sprzęty, bo korzystanie z nich może okazać się niebezpieczne. Nikt nie chce, by w trakcie zabawy dziecko upadło czy zaklinowało się. Stąd też zwracamy uwagę na jakość. Materiały, z których produkujemy urządzenia dla dzieci, takie jak śruby, łańcuchy, łączenia oraz elementy zabezpieczające posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i dopuszczenia do stosowania w Polsce. Ponadto nasze place zabaw z atestem spełniają wygórowane wymagania bezpieczeństwa dotyczące projektowania, produkcji, badania, instalowania, montażu, konserwacji i kontroli. Jakość naszych urządzeń jest potwierdzona certyfikatem Instytutu Sportu w Warszawie.

Wysoka jakość to podstawa...

W produkcji placów zabaw dla dzieci zwracamy przede wszystkim uwagę na jakość, której potwierdzeniem są wytyczne Polskiej Komisji Normalizacyjne w zakresie wyposażenia placów zabaw i nawierzchni. Takie podejście to gwarancja bezpieczeństwa. Z naszych produktów bez obaw mogą korzystać dzieci w każdym wieku. Nasze obiekty są bardzo trwałe i funkcjonalne. Trzeba jednak pamiętać, by prawidłowo z nich korzystać i wykonywać okresowe przeglądy, a w razie potrzeby wezwać serwis.
Certyfikaty