Drewniane place zabaw producent
bezpieczeństwo i dobra zabawa!
Dziś jest środa, 12 czerwca 2024 r.
Drewniane place zabaw dla dzieci - producent | InspiroART

Drewniane place zabaw dla dzieci


Drewniane place zabaw w twojej okolicyDrewniane place zabaw cieszą się dużą popularnością. Nie tylko dobrze się prezentują, ale również są solidnie wykonane i trwałe. Chcesz, by w Twojej okolicy powstał plac zabaw z prawdziwego zdarzenia? Skontaktuj się z nami.

Postawienie placu zabaw dla dzieci to nie problemBrakuje Ci dobrego placu zabaw dla dzieci? Nie przejmuj się. Zapewniamy kompleksową pomoc przy aranżacji wybranych miejsc. Zajmujemy się nie tylko projektem, ale także montażem urządzeń i ich serwisem. Drewniane place zabaw świetnie się prezentują. Są kolorowe i estetyczne, przez co chętnie użytkowane przez dzieci.

Drewniane place zabaw z gwarancjąNa urządzenia produkowane przez naszą firmę udzielamy gwarancji na 36 miesięcy, pod warunkiem właściwego użytkowania i eksploatacji zgodnie z zaleceniami. Place zabaw z drewna muszą mieć okresowe przeglądy. Przy produkcji obiektów zwracamy uwagę na ich ergonomię i funkcjonalność. Tym samym najmłodsi chętnie spędzają czas w zrealizowanych przez nas miejscach.

Place zabaw z drewna to dobra jakośćJako producent placów zabaw z drewna, przykładamy dużą rolę do jakości. Urządzenia, które stawiamy wykonujemy z wyselekcjonowanej tarcicy iglastej. Całkowite wyeliminowanie rdzenia z drewna sprawia, że jest ono wytrzymałe i odporniejsze na zmienne warunki atmosferyczne.

Producent placów zabaw musi być kreatywnyDrewniany plac zabaw to nie jedyny produkt, który proponujemy. W naszej ofercie znajdują się również ścieżki zdrowia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które pomagają rozwijać sprawność fizyczną. Wykonujemy też elementy zabudowy ogrodowej. Nasze realizacje zaskakują pomysłowością i estetyką.

Certyfikaty gwarantują trwałość drewnianych placów zabawNasze place zabaw są w pełni bezpieczne. Zarówno materiał oraz elementy wykończeniowe, takie jak śruby, łańcuchy, połączenia zabezpieczające, mają wymagane atesty i są dopuszczone do użytku przez Polską Komisję Normalizacyjną.

Place zabaw – producent z doświadczeniemMamy doświadczenie jako producent placów zabaw. Wykonaliśmy mnóstwo realizacji, które wyróżniają się ciekawą aranżacją. Zagospodarowywaliśmy wiele przyjaznych dla dzieci przestrzeni. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, czego potwierdzeniem są liczne referencje. Dobrze dogadujemy się z klientami i uwzględniamy ich potrzeby.

Producent drewnianych placów zabaw nie działa sztampowoJako producent drewnianych placów zabaw, jesteśmy otwarci na różnorodne propozycje. Pomagamy dobrać urządzenia do wieku użytkowników i możliwości finansowych. Nie działamy według schematu, a staramy się stworzyć idealne miejsce dla dzieci, które będzie służyło na lata.