Drewniane place zabaw producent
bezpieczeństwo i dobra zabawa!
Dziś jest środa, 12 czerwca 2024 r.
Informacje o firmie
Szanowni Państwo!

Przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę, dotyczącą zagospodarowania przestrzeni pod place zabaw. Oferujemy usługi w zakresie projektowania drewnianych placów zabaw jak również realizację w/w projektów; przygotowanie terenu, wykonanie elementów małej architektury i urządzeń zabawowych.

Opracowane przez nas przykłady złożonych urządzeń zabawowych pozwalają na łączenie innych urządzeń, rozbudowywanie ich i tworzenie według indywidualnych wymagań klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
  • Place zabaw dla dzieci, które inspirują wyobraźnię i kształtują poczucie estetyki
  • Ścieżki zdrowia dla dzieci, młodzieży i dorosłych rozwijające sprawność fizyczną
  • Elementy zabudowy ogrodowej, dzięki którym nasze dzieci mogą bawić się w miejscu ładnym i bezpiecznym
Dajemy Państwu możliwość stworzenia własnego wizerunku terenu rekreacyjnego na swoim osiedlu, w parku, w przedszkolu itp. Stosowane przez nas funkcjonalne rozwiązania oparte na zasadach ergonomii, dostosowane do oczekiwań przyszłych użytkowników sprawiają, że dzieci chętnie spędzają czas na zaprojektowanych przez nas terenach rekreacyjnych.

Na urządzenia produkowane przez naszą firmę udzielamy gwarancji na okres 36 miesięcy. Warunkiem gwarancji jest przestrzeganie instrukcji użytkowania, eksploatacji oraz zaleconych przez producenta przeglądów okresowych. Uszkodzenia, które nie powstały z winy producenta, są wynikiem wandalizmu, niewłaściwego użytkowania czy kradzieży, nie są objęte gwarancją. Przebarwienia, zarysowania, drobne pęknięcia, małe zwichrowania lub podobne zmiany, których powstanie jest naturalne w drewnie wystawionym na działanie warunków atmosferycznych nie podlegają gwarancji. Wraz z zakupionym produktem zapewniają sobie Państwo:
  • Fachową i miłą obsługę
  • Pomoc przy aranżacji wybranych miejsc
  • Profesjonalny montaż urządzeń
  • Szybkie i solidne usługi serwisowe
  • Gwarancje wraz ubezpieczeniem
Zapraszamy!